Gurbet Portalı Sohbet Eğlence Moda Magazin Haberler

Oturma Odanız İçin Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Oturma odanızı canlandırmanın sayısız yolu vardır. Yaratıcı dekorlarla oturma odanıza sıcak tonlar ekleyebilirsiniz. Duvarlarınızı da desenli kağıtlarla örterek size ilham veren, içinizi açan ve yorgunluğunuzu alan bir yer haline getirebilirsiniz. Yazımızda sizlere bir oturma odasını evin en popüler mekanı haline nasıl getirebiliriz onu anlatacağız. İşte detaylar…

Oturma Odanız İçin Duvar Dekorasyonu Fikirleri
REKLAM ALANI

Duvarınızda galeri oluşturun

Oturma odanızın bir duvarını dev bir fotoğraf galerisine çevirme fikri hiç de fena değil, ne dersiniz? En eğlenceli fotoğraflarınızın kimini çerçevelere koyun, kimini ise olduğu halde duvarınıza asın. Oturma odanızda kişisel bir alan oluşturmuş olacaksınız.

Tablolardan yardım alın

Bir duvarı renklendirmenin en kolay yollarından biri tablolardan yardım almaktır. İster bir sanat eserini, isterseniz de renklerini çok beğendiğiniz büyük bir tabloyu boş duvarınıza asın. Tablo, evinize sıcak ve renkli bir hava katacaktır.

Duvar kağıdı kullanın

“Duvar kağıdı modası geçti” demeyin. Geometrik desenli, sıcak renkli, sade ama bir o kadar da eğlenceli duvar kağıtları oturma odalarının tüm havasını değiştirir. Odanızın bir duvarını mobilyalarınıza uygun bir duvar kağıdı ile kaplayın. Sonuca bayılacaksınız.

Aynalar ile evinizin ışığını yansıtın

Evinizin duvarına asacağınız tarzınıza uygun bir ayna ışığı yansıtarak odanın ve evin daha büyük görünmesini sağlayacaktır.

Büyük bir perde kullanın

Güzel bir tekstil perdeyle oturma odanıza muhteşem bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Bitkilerin enerjisine güvenin

Oturma odanızın bir duvarına kitaplık yapabilir, kitaplığı da kitapların yanı sıra ev bitkileri ile donatabilirsiniz. Aynı zamanda duvarınıza bitki tabloları da asmak iyi bir enerji verecektir.

MAHMURE ÖZEL

Yayın tarihi: 09.08.2019

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ